Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklarla Bayramlaşıldı

Sevgi Evleri Sitesinde kalan çocuklar, İl Müdürümüz Mustafa TOSUN ile birlikte Sayın Valimiz Hasan Karahan, eşi Hanımefendi Şule Meral Karahan ve çocukları Yasin Emre Karahan ile Sude Naz Karahan’ı Ramazan bayramı münasebetiyle Vali Konağı’nda ziyaret ettiler.
 
Bayramın ikinci günü gerçekleşen ziyarette Sevgi Evleri Sitesinde kalan 7-13 yaş grubu 11 çocuk Vali Hasan Karahan’a bayram ziyareti yaparak el öptü. Minik konuklarını Kale Mahallesi'ndeki Vali Konağı'nda ağırlayan Vali Karahan ve eşi Hanımefendi Şule Meral Karahan, çocukların kendilerine bayram ziyaretinde bulunmalarına oldukça sevinerek, çocuklara ziyaretlerinden dolayı teşekkür edip çeşitli hediyeler verdi.
 
Ziyaretin ardından Vali Hasan Karahan ve eşi Hanımefendi Şule Meral Karahan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Sevgi Evleri Sitesinde ve Çakrak Çocuk Evinde kalan çocuklara iade-i ziyaret yaparak, burada kalan diğer 6-16 yaş gurubu 15 çocuk, 0-2 yaş grubu 4 bebeği ve Çakrak Çocuk Evinde kalan 7-13 yaş grubu 6 çocuğu ziyaret ederek, çocuklarla ve görevli personelle bayramlaştı.
 
Çocukların gözlerindeki pırıltıların Dünya'nın en güzel ışık kaynağı olduğunu ifade eden Vali Karahan, burada kalan çocukların her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, kendileri için çok değerli olduklarını söyledi.
 
21 Haziran Çarşamba günü, Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı onayı ile yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Denizli Valisi olarak atanan Vali Karahan, Cuma günü kentten ayrılacak olması sebebiyle de Sevgi Evleri Sitesinde ve Çocuk Evinde kalan çocuklarla hem bayramlaştı hem de vedalaştı.
 
Çocukların Vali Hasan Karahan’la bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiği ziyaretlerde, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Mustafa Tosun ve müdürlük görevlileri de hazır bulundu.


 


Sonraki Sayfa: Sevgi Evlerindeki Çocuklarımızdan İftar Daveti

Önceki Sayfa : Şehit Yakını ve Gazilerimize Bayram Ziyareti