Şehit Yakınları ve Gazilerle Yemekte Bir araya Gelindi.

İl Müdürümüz Mustafa TOSUN, Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları ile 19 Eylül Gaziler Günü kapsamında 22.09.2017 Cuma günü Giresun Şehit Aileleri Dayanışma Derneği, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Giresun Şubesi’ni ziyaret etti.
 
Ziyarette Gazilerle bir araya gelen Vali Sarıfakıoğulları ve İl Müdürümüz Mustafa TOSUN, Gaziler Günü’nü kutladı ve  bir süre sohbet etti.
 
Daha sonra Gaziler Günü kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz tarafından şehit yakınları ve gaziler onuruna verilen yemeğe katılan Vali Sarıfakıoğulları şehit yakınları ve gazilerin  tek tek masalarına giderek teşekkür etti.
 
Yemeğe, İlimizde bulunan Şehit yakınları ve Gazilerle  ile birlikte daire amirleri katıldılar. 
 
Gecede bir konuşma yapan Vali Sarıfakıoğulları gazi ile Şehit ve Gazi yakınlarına hitaben şunları söyledi: " Gaziler haftası münasebetiyle şehit yakınları ve gazilerimizle bir araya geldik. Vatanı milleti bayrağı için toprağa düşen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yine yurt mücadelesi verilirken gazilik mertebesine ulaşan tüm kardeşlerimizi de minnetle anıyorum ve Allah’tan şifalar diliyorum. Allah bizleri vatansız, bayraksız bırakmasın.”dedi,
 
 Yemeğin ardından Kuran-ı Kerim tilaveti okunarak şehit ve gazilerimiz için dualar edildi. 

Sonraki Sayfa: Madde Bağımlılığı Eğitimi Verildi

Önceki Sayfa : 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü Kutladık