Şehit Yakını ve Gazilerimize Bayram Ziyareti

Sayın Valimiz Hasan Karahan, Eşi Hanımefendi Şule Meral Karahan ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa TOSUN, Şehit Uzman Çavuş Ufuk Bingöl’ün eşi Ayşegül Bingöl’e ve Özel Harekât Polisi Gazi Özgen Çağan’a bayram ziyaretinde bulundu.
 
Vali Karahan, eşi Hanımefendi Şule Meral Karahan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Mustafa TOSUN ilk olarak, Şırnak’ta bölücü terör örgütü mensuplarınca araziye yerleştirilen bombanın patlatması sonucu 2017 yılının Nisan ayında şehit olan Uzman Çavuş Ufuk Bingöl'ün eşi Ayşegül Bingöl ve kızları Eylül Bingöl’ü Çıttakkale Mahallesinde bulunan evlerinde bayramın ikinci günü ziyaret ederek, şehit eşi ve akrabaları ile bayramlaştılar.
 
Ardından, 2016 yılının Temmuz ayında Dereli İlçesi'nde devriye görevi yapan polis aracına yapılan silahlı saldırı sonrasında başlatılan operasyonda arazide mayın patlaması sonucu yaralanan özel harekât polisi Gazi Özgen Çağan ve ailesini Teyyaredüzü Mahallesinde bulunan evinde bayramın ikinci günü ziyaret eden Vali Karahan ve eşi, Gazi Çağan ve ailesi ile bayramlaştılar.
 
Vali Karahan, şehit ailelerinin ve gazilerin bu ülkenin ve milletin emanetleri olduğunu vurgulayarak; onları koruyup, gözetmek boynumuzun borcudur ifadesinde bulundu.
 
Ziyaretlere Vali Hasan Karahan, Eşi Hanımefendi Şule Meral Karahan, Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Mustafa Tosun'un yanı sıra Sosyal Hizmet Merkezi Meslek Elemanları Sosyolog Merve Beşikci ve Öğretmen Çağla Çıtlak' da katıldı.

Sonraki Sayfa: Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklarla Bayramlaşıldı

Önceki Sayfa : Huzur Evi Sakinleriyle Bayramlaşıldı