Okul Servis Araçları Denetlendi

         25 Ekim 2017 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan 30221 sayılı Okul Servis Araçları Yönetmeliği uyarınca İl Merkez ve köylerinde 274 tane öğrenci servisi Giresun Valiliği tarafından oluşturulan komisyon tarafından 22 -26 Ocak 2018 tarihleri arasında denetlenmiştir.Yeni değişen yönetmelik hükümleri uyarınca araçlarda zorunlu bulunması gereken çok yönlü kamera, üç noktalı emniyet kemeri, araçların ve şöförlerin tescil ve Gbt bilgileri gibi çok yönlü bir denetim yapılmıştır.
       Komisyon, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Fazlı ÇİÇEK başkanlığında Giresun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünde görevli Sosyolog Murat ŞEN, Giresun İl Jandarma Komutanlığı J. Trf. Tim Komutanı J. Asb. Üçvş. Aziz BAŞ, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Özkan UZUNHÜSEYİNOĞLU, Polis Memuru Bora ESEROĞLU ile Zabıta Amiri Yılmaz DURSUN'dan oluşmaktadır.


Sonraki Sayfa: Şehit Aileleri ve Gazilerimize, Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları Tevcih Edildi

Önceki Sayfa : Giresun Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Personellerine "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Semineri" Düzenlendi.