Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İle Hayat Umut Evi Ziyaret Edildi

Sayın Valimiz Hasan Karahan, Eşi Hanımefendi Şule Meral Karahan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Hayat Umut Evinde kalan vatandaşlara bayram ziyaretinde bulundu.
 
Bakım hizmetinden yararlanan vatandaşların büyük ilgisi ile karşılanan Vali Hasan Karahan ve eşi Şule Meral Karahan, kurum yetkililerinden bilgi alarak, buralarda kalan ve eğitim gören engelli vatandaşlarla bayramlaşarak, yakından ilgilendiler.
 
Yetkililer tarafından verilen bilgide; 71 bakıma muhtaç zihinsel engelli vatandaşın bulunduğu Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde vatandaşların spor, müzik ve el becerileri gibi alanlarda rehabilite edildikleri, kuruluşa bağlı 3 adet umut evinin de bulunduğunu belirtildi.
 
21 Haziran Çarşamba günü, Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı onayı ile yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Denizli Valisi olarak atanan Vali Karahan, Cuma günü kentten ayrılacak olması sebebiyle de buralarda kalan ve eğitim gören engelli vatandaşlarla hem bayramlaştı hem de vedalaştı.

Ziyaretlerde, Sosyal Hizmet Merkezi'nde görevli meslek elemanları Sosyolog Merve Beşikci, Öğretmen Çağla Çıtlak ve Rehabilitasyon Merkezi ve Umut Evi çalışanları hazır bulundu.

Sonraki Sayfa: Huzur Evi Sakinleriyle Bayramlaşıldı

Önceki Sayfa : Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları'nı Karşıladık