Yaşlılarımıza Uygulama Otelinde Yemek Programı

 
 
Valiliğimizin himayesinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü organizesinde, Yeşil Giresun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde 22 Mart Çarşamba akşamı saat 18.00 da verilen yemeğe; Vali Hasan Karahan, Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Vali Yardımcısı Rasim Belge, İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Tosun, Huzurevi,Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür V. Ali RESULOĞLU ve huzurevi sakinleri ile personeli katıldı.
 
Oldukça samimi ve kalabalık bir ortamda gerçekleşen yemekte Vali Karahan ve Milletvekili Öztürk yaşlılarla bir süre sohbet ederek dilek ve şikâyetlerini dinledi.
 
Huzurevi sakinleri ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Vali Karahan; “Bereket büyüklerle beraberdir” sözünü hatırlatarak “Yaşlılara sahip çıkmak, yaşlılarımıza gereken hizmet ve muhabbeti beslemek bizim asli vazifelerimizdendir. Çünkü onlar gelecekle geçmişin bağlantısını sağlayan bizim için kutsal emanetlerdir” dedi.
 
Programa Yeşilgiresun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin şiir ve müzik dinletisi ve ardından program anında çekilen resimlerin yaşlılara verilmesiyle sona erdi.

Sonraki Sayfa: Özel Giresun Engelli Bakım Merkezi Müdürlüğü'nde Eğlence Programı Düzenlendi

Önceki Sayfa : Huzurevi Sakinlerimizle Kahvaltı