8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladık

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Giresun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak organize ettiğimiz, pek çok Müdürlüğün de katılım sağladığı programda, Debboy Mevkii’nden Atatürk Meydanı’na kadar yürüdük. 
 
Yürüyüş; Vali Yardımcısı V. Rasim Belge, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ersoy, Baro Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, Giresun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa TOSUN, Halk Sağlığı Müdür V. Dr. Ünal Özek, İl Müftüsü Muhittin Oral,  İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, İŞKUR Müdürü Mustafa Sarı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, KYK İl Müdürü Fethi Elmas, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, İl izcileri, öğrenciler ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti. 
 
Yürüyüş boyunca Kadınların hayatımızdaki önemi vurgulandı, ayrıca yürüyüş sonunda G-City'de çeşitli kurumlarca açılan stant ve sergiler ziyaret edildi. G-City'de Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve   Giresun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün el sanatları sergilerinin yanı sıra Giresun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü desteğiyle Giresun Fotoğraf Sanatı Derneği'nin (GİFOD) kadın fotoğrafçılarının hazırlamış olduğu "Kadın Gözüyle Hayat" fotoğraf sergisi sergilendi.Stantlar ve Sergiler yoğun ilgi gördü.

Sonraki Sayfa: Aile Eğitim Programı Kapsamında Er ve Erbaşlara Eğitim Verildi

Önceki Sayfa : 18-24 Mart "Yaşlılara Saygı Haftası"